ŽALUZIE - ROLETY- SÍTĚ PROTI HMYZU / PROVOZNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2019 / Žaluzie - Rolety - Sítě proti hmyzu - Servis oken a dveří - Těsnění do oken a dveří / Tel: +420 777 831 343 /Rodinná firma nabízí interiérové stínící prvky včetně sítí proti hmyzu a těsnění do oken a dveří od Jihlavy po Český Krumlov /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina  

NĚKOLIK DOBRÝCH RAD PŘI VÝBĚRU SPRÁVNÉHO DODAVATELE

Nejtěžší a nejzodpovědnější úlohou každého zákazníka je výběr správného dodavatele. Na webových stránkách často bývají lákavé fotografie stažené z různých internetových stránek, ale pokud nemáte možnost osobně si prověřit kvalitu dodaných výrobků a způsob jejich prezentace, můžete být později zklamaní.

I když spousta zákazníků dává nejvyšší důraz na nízkou cenu, doporučujeme vybírat si výrobky nejen podle ceny. Jelikož žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu jsou součástí každodenního života, budou každý den připomínat vaše správné či nesprávné rozhodnutí. Proto kvalita výrobku musí být vždy na prvním místě, následně je zapotřebí ujistit se, zda-li jsou do budoucna zajištěné náhradní díly ze strany dodavatele stínící techniky.

Právě dlouholeté zkušenosti a specializace naší rodinné firmy Stínící technik Vojťas v oblasti stínící techniky je zárukou spokojenosti zákazníka. Pokud je někdo specialistou na okna nebo na parkety, je málo pravděpodobné, že bude takovým dobrým specialistou třeba na žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu apod. Naše rodinná firma se od roku 1997 orientuje úzce jedním směrem a v tom je naše výhoda.

Skutečnost, že umíme porovnat kvalitu produktů s konkurenčními výrobky, ale také umíme pro klienta zajistit produkt na míru vhodným poradenstvím, poskytnout mu promptní záruční i pozáruční servis představuje skutečnou hodnotu produktu.

 Objednávka zaměření žaluzií a další interiérové stínící techniky: Cena 499 Kč

Zjistěte si, jak rychle umí dodavatel reagovat v případě poruchy, kde si můžete koupit náhradní díly, zda dodávku umí realizovat samostatně nebo zda si výrobek a služby jen objedná prostřednictvím jiného subdodavatele.

Na co si dát pozor při koupi:

• Máte možnost osobně si ověřit kvalitu výrobku při zaměření zakázky z dodaných vzorků?

• Máte možnost získat co nejvíc informací o produktu, o jeho funkčnosti a možných omezeních prostřednictvím osobního poradenství při zaměření – např. katalog výrobků výrobce?

• Máte možnost koupit si u dodavatele v případě potřeby náhradní díly?

• Je nabídka sortimentu dostatečně široká?

• Důvěryhodnost dodavatele – stabilita společnosti na trhu, která chrání vaši investici před možnou ztrátou záručního a pozáručního servisu.

ŽALUZIE Vojťas 1997 – 2019

Žaluzie - Servis oken - Těsnění do oken

Tel: +420 777 831 343

Po-Pá / 8.00 - 15.00 Hod.

TOPlist
žaluzie vysočina, žaluzie jihlava, žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie batelov, žaluzie kostelec u jihlavy, žaluzie havlíčkův brod, servis žaluzií jihlava, servis žaluzií pelhřimov, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice