Římská roleta v kazetě - od našeho českého výrobce Praktic

Jste zákazník, který nechce obyčejnou roletu? Máte možnost zvolit římskou roletu, která je nadčasová a důmyslně vymyšlena. Vhodným výběrem látky lze dosáhnout dokonalých realizací.

Římské rolety využijete v interiéru nejen jako stínící prvek, ale také jako designový prvek. Stínící tkanina se při vytahování nenavíjí na toč, ale řasí se do rovnoměrných záhybů, což roletám dodává velmi moderní a nadčasový vzhled. Díky širokému výběru látek si tak můžete pořídit římské rolety, které se stanou dominantou interiéru.

Díky své lehkosti a vzdušnosti jsou římské rolety velice populární. Při vytahování se látka skládá v cca 20 centimetrových pruzích. Po vytažení pak zůstane nad oknem pruh látky v celé šíři. Jejich použitím ve Vašem interiéru nezískáte pouze systém na zastínění, ale luxusní designový prvek, který se stane středem pozornosti. Římská roleta na okna patrně nejlépe zútulní vaše bydlení v chaloupkách.

Jak to funguje?

Zastínění tvoří látka, která je pomocí tyček rozdělena do pruhů, které se skládají vzhůru ve vodorovných pruzích. Na horním panelu je připevněný suchý zip, který zakryje celý mechanismus. Díky řetízku si každý snadno zvolí, jak moc chce vytáhnout nebo stáhnout tyto rolety.

VLASTNOSTI ŘÍMSKÉ ROLETY:
Na římské rolety v základním provedení používáme k ovládání tyčky a provázky u nás je stále oblíbenější kazetový mechanismu s s brzdou a řetízkem.
Výztužné tyčky římské rolety můžeme přímo vkládat do tunýlků ušitých přímo z látky, nebo na látku našít navlékací pásky pro tyčky.
Látka u římské rolety je  připevněna k mechanismu suchým zipem, lehce se demontuje z mechanismu a následné vyčištění látky je velmi jednoduché.

Velké množství materiálů římských rolet můžete prát na 30°C.
Látky pro římské rolety používáme ze záclony, dekoračních závěsy nebo roletovinu pro římské rolety, dle požadavků a představy zákazníka.
Na římské rolety doporučujeme použít látky s vertikálními liniemi, rolety vybírejte mezi pruhy, kostkami a vzory, které se poskládáním nevytratí.

Při širším okně je možno použít římské rolety vedle sebe tzv. římské dvojčata nebo trojčata nebo celou sérii římských rolet.

 

Výhody římských rolet v kazetě:
římské rolety mají elegantní a moderní design
látka je ke konstrukci přichycená suchým zipem
na římské rolety lze použít téměř jakoukoli látku

Bohužel tyto rolety mají i svá úskalí, kromě vyšší pořizovací ceny je to fakt, že roleta zabírá více místa nad oknem.

TOPlist

Žaluzie - Roletky - Sítě proti hmyzu/ Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / Vám provede Fa Stínící technik Vojťas - Žaluzie Pelhřimov / Tel: +420 721 034 263 /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov, Kraj Vysočina  

žaluzie vysočina, žaluzie jižní čechy, žaluzie pelhřimov, žaluzie jihlava, žaluzie luka nad jihlavou, žaluzie brtnice, žaluzie kostelec u jihlavy, žaluzie batelov, žaluzie pacov, žaluzie humpolec, servis žaluzií pelhřimov, žaluzie senožaty, stínící technika vysočina, servis žaluzií pelhřimov, montáž žaluzií pelhřimov, žaluzie červená řečice, žaluzie želiv, žaluzie humpolecko, servis oken pelhřimov, servis dveří, údržba oken a dveří, žaluzie vysočina, žaluzie humpolecý region, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie žirovnice, žaluzie košetice, žaluzie počátky, sítě proti hmyzu pelhřimov, sítě proti hmyzu pacov, sítě proti hmyzu humpolec, sítě proti hmyzu počátky, sítě proti hmyzu kamenice nad lipou, žaluzie pacovský region, žaluzie jindřichův hradec, žaluzie deštná, žaluzie nová včelnice, žaluzie strmilov, žaluzie studená