ŽALUZIE - ROLETY- SÍTĚ PROTI HMYZU / PROVOZNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2019 / Žaluzie - Rolety - Sítě proti hmyzu - Servis oken a dveří - Těsnění do oken a dveří / Tel: +420 777 831 343 /Rodinná firma nabízí interiérové stínící prvky včetně sítí proti hmyzu a těsnění do oken a dveří od Jihlavy po Český Krumlov /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina  

Stínící technik Vojťas - MONTÁŽE - OPRAVY - PROVOZNÍ SERVIS ŽALUZIÍ

Okenní technik Vojťas - PROVOZNÍ SERVIS-ÚDRŽBA OKEN A DVEŘÍ

 Objednávka zaměření žaluzií a další interiérové stínící techniky: Cena 499 Kč

 Objednávky EMAIL: stinicitechnik@gmail.com

PŘÍJEM  TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK:

Tel: +420 777 831 343 pouze: / Po - Pá 8. 00 - 15. 00 Hod.

Zaměřování zakázek provádím Po - Ne

dle domluvených časových možností zákazníka

FOTOGALERIE - něco z naší práce

Kde děláme? všude kde je potřeba cheeky

Ostatní řešíme dle konkrétních požadavků zákazníka.

Kvalitní stínící technika vyrobená zásadně v České republice chrání vás i váš majetek proti ostrým slunečním paprskům a vytváří v interiéru i exteriéru komfortní prostředí.

Firma Stínící technik Vojťas poskytuje komplexní služby v oblasti stínící techniky, provozního servisu oken a dveří, ochrany proti hmyzu to vše pro vaše dokonalé pohodlí.

Můžete se na nás spolehnout od samotného návrhu - zaměření horizontálních či vertikálních žaluzií, interiérových roletek, rolet den a noc, sítí proti hmyzu či lamelových dveří, přes dodávku kvalitních komponentů, až po samotnou montáž.

Provádím montáž a servis interiérové stínící techniky, která pochází pouze z České republiky - neprovádím montáž a servis stínící techniky, která pochází z výroby mimo území ČR, dále neprovádím montáž a servis stínící techniky, která je zakoupena z e-shopů a obchodních center typu Baumax, OBI, IKEA apod.

TOPlist
žaluzie vysočina, žaluzie jihlava, žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie batelov, žaluzie kostelec u jihlavy, žaluzie havlíčkův brod, servis žaluzií jihlava, servis žaluzií pelhřimov, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice